Wesprzyj Fundację Wielki Człowiek przekazując 1,5% podatku!

Dlaczego warto wesprzeć Fundację Wielki Człowiek?

Wspierając nasze działania masz realny wpływ na rozwój inicjatyw na polu kultury, pielęgnowania historii polskiego himalaizmu oraz edukacji artystycznej.

Dzięki Wam jesteśmy w stanie pracować nad popularyzacją dokonań Jerzego Kukuczki, poprzez opracowanie i digitalizację obiektów archiwalnych pozostawionych przez himalaistę, zachowując przy tym ważne świadectwo wielkiej historii polskiego himalaizmu i sukcesów osiąganych w tej dziedzinie przez słynnych wspinaczy. W ubiegłym roku zabezpieczyliśmy, opracowaliśmy i zdigitalizowaliśmy tysiące pamiątek z czasów Złotej Ery Polskiego Himalaizmu, które możecie oglądać na stronie jerzykukuczka.com.

Wspomóż pracę nad opracowaniem Archiwum Jerzego Kukuczki!

Ponadto organizujemy nieodpłatne warsztaty z zakresu nowych mediów See the Sound, podczas których pod okiem ekspertów możecie nauczyć się podstaw fotografii oraz stworzyć własną animację poklatkową.

Możesz wziąć udział w darmowych warsztatach!

Działamy również na rzecz kultury regionu, poprzez prezentowanie prac wybitnych fotografików, za pomocą Śląskiej Fotografii Artystycznej oraz wspieramy młodych artystów, których prace możecie oglądać co roku na współorganizowanym przez nas festiwalu Full Moon Art Fest. Jest to wydarzenie zrzeszające muzyków, artystów i ludzi łaknących iście transcendentalnych doznań!

Wesprzyj imprezy i inicjatywy kulturalne na Śląsku!

Wasze wsparcie realnie pomaga nam inicjować coraz większe i bardziej skomplikowane projekty oraz wspiera wydarzenia kulturalne na Śląsku, w których możecie brać udział. Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy do przekazania 1,5% podatku na Fundację Wielki Człowiek.

Jak tego dokonać? To bardzo proste!

W rozliczeniu podatkowym wystarczy wybrać naszą organizację w polu “Przekaż 1,5% podatku dla” (jak na poniższym zdjęciu).

WIELKI CZŁOWIEK

KRS: 0000462557

By dowiedzieć się więcej o naszych działaniach zapraszamy na stronę jerzykukuczka.com.

Dziękujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *