Ruszyła nowa strona i fanpage połączone z projektem Mufmi_Rozbark 2018!

Zachęcamy do obserwowania naszych działań! A jeżeli macie ochotę dołączyć do otwartej grupy zajęciowej z tańca współczesnego – piszcie koniecznie na: fundacja@wielkiczlowiek.pl!

Co to jest Mufmi_Rozbark 2018?

To nasz nowy projekt o ciele i dla ciała. Zaprosiliśmy do niego choreografkę Annę Piotrowską, z którą wraz z zespołem młodych tancerz-performerów cały czas pracujemy nad spektaklem „Out of structure”. Premiera już w grudniu w Bytomskim Teatrze Tańca i Ruchu Rozbark.

Ponadto Mufmi to zajęcia edukacyjne prowadzone w Teatrze Rozbark przez czterech wspaniałych pedagogów: Annę Piotrowską, Artura Bieńkowskiego, Kamila Bończyka i Alexeya Torgunakova. Co wtorek spotykamy się w studiach Rozbarku aby zgłębiać i eksplorować możliwości naszych ciał, techniki powiązane z tańcem współczesnym i szeroko rozumianym ruchem. Zajęcia kierowane są do osób na poziomie co najmniej średnio zaawansowanym.

Więcej informacji na temat spektaklu znajdziecie tutaj: www.facebook.com/outofstructureperformance

Natomiast wszystkie informacje o projekcie znajdziecie w naszej zakładce: https://wielkiczlowiek.pl/projekty/mufmi_rozbark-2018/

Zachęcamy też do obserwowania nas na Instagramie 😉 i oczywiście do kontaktu mailowego jeżeli macie jakiekolwiek pytania!

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *